Dr. Nevzat Güler Hakkında

Dr. Nevzat Güler, 02.06.1972’de, Diyarbakır’da doğmuştur. Eğitim hayatına, ilk ve ortaöğreniminin ardından Ziya Gökalp Lisesi’nde devam etmiştir.

Dr. Nevzat Güler, 02 Haziran 1972’de Diyarbakır’da doğmuştur. Eğitim hayatına ilk ve orta öğreniminin ardından Ziya Gökalp Lisesi’nde devam etmiştir. Yükseköğrenim eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. İlk görev yeri olan Bolu Göynük Devlet Hastanesi’nden sonra, Manisa Salihli Devlet Hastanesi’nde acil servis doktoru olarak çalışmıştır.

2007’de Bursa Karacabey Devlet Hastanesi’nde Acil Hekimliği, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Diyaliz Hekimliği, daha sonrasında Aile Hekimliği görevlerinde bulunarak mesleki hizmetine devam etmiştir. 2015'ten sonra tamamlayıcı tıp konusunda araştırmalara girmiş olup, tamamlayıcı tıp alanında tüm akademik ve sertifikasyon eğitiminlerini Medipol Üniversitesi’nde tamamlayarak Bursa ili Nilüfer ilçesinde yer alan özel muayenehanesinde çalışmalarını sürdürmektedir.
Tamamlayıcı tıp alanlarıyla yakından ilgilenen Dr. Nevzat Güler, 20 yıllık mesleki hayatı boyunca modern tıpla bütünsellik içerisinde özel tedaviler yapmıştır. Özellikle sistemik ve kronik birçok hastalıkların modern tıp tedavilerini Ozon Tedavisi ile birleştirerek, anlamlı sonuçlar elde etmiştir.

Tamamlayici tıp olan olan Mezoterapi, Ozon Terapi, PRP, CGF (CD34 Kök Hücre) bu konularda yurt içinde eğitim ve araştırmalarını tamamladıktan sonra 2018’de İsveç’te tamamlayici tıp alanlarındaki çalışmaları yerinde görmek ve araştırmak için yoğun çalışmalar sürdürmüştür. Uzun yıllardan beri yurt içinde ve yurt dışında eğitimler alan Dr. Nevzat Güler, kendisini uzmanlaştırmış ve uzmanlığı ile tanınır hale gelmiştir. Dr. Nevzat Güler, muayenehanesinde başta Ozon Terapi, Mezoterapi ve ameliyatsiz yüz estetiği,dogal yontemler,alternatip tip yazan yerdede tamamlayici tip olmak üzere son yıllarda popülaritesi artan ve hücre yenilenmesi üzerine oldukça etkili olan PRP ve CGF (CD34 Kök Hücre) uygulamalarını titizlikle yapmaktadır. Doğal yöntemler, tamamlayıcı tıp ve modern tıbbı birlikte kullanarak hastalarının şifa bulması için çalışmaktadır.

DR.Nevzat Güler Kliniği Tanıtımı

Kliniğimiz hakkında detaylı bilgi almak için videomuzu izleyebilirsinz. Kliniğimizde ön görüşmelerimiz ücretsizdir. Ücretsiz randevu alarak ön görüşme yapabilirsiniz. Ozon terapi, Mezoterapi, İp askı uygulamaları, Botulinum Toxin, Dolgu, Kupa Terapi,Kök Hücre - CGF gibi işlemleriniz için sizleri de kliniğimize bekliyoruz.

Dr. Nevzat Güler
https://www.drnevzatguler.com