Tedavilerimiz

Ozon Terapi

Ozon Terapi belirli miktarda ozon/oksijen karışımının vücut boşluklarına veya dolaşım sistemine uygulanma sürecidir.Bağışıklık sistemini aktive eder, bozulmuş olan fonksiyonların yeniden canlandırılmasını sağlar.


Detayı Göster

Mezoterapi

Selülit, cilt canlandırılması (yüz, boyun,el) cilt sarkması (yüz, boyun, kol ve bacak içleri, karın,) leke, saç dökülmesi ve cansızlaşması, gıdı küçültülmesi ve sıkılaştırılması, göz altı torbalanma ve morlukları için uygulanan tedavidir.


Detayı Göster

İp Askı Uygulamaları

İzsiz, acısız bir yöntem olan ip askı ile yüz germe ameliyatsız yüz germe olarak da adlandırılabiliyor. Aynı gün içinde rutin işlerinize devam edebileceğiniz iple yüz germe uygulaması, ameliyatlarda eriyen iplerle yapılır.


Detayı Göster

Botulinum Toxin

Estetik tıpta; yüz kırışıklıkları, migren ve hiperhidrozis (aşırı terleme) tedavisinde kullanılan bir ekzotoksindir.


Detayı Göster

Dolgu

Dolgu uygulamaları; yüze yeniden hacim kazandırılmasına, kırışıklıklar ile çizgilerin yok edilmesine yönelik yapılan popüler tedavi biçimidir.


Detayı Göster

PRP, CGF ve Kök Hücre Tedavileri

İnsan vücudunda yer alan tüm doku ve organlar hücrelerden oluşur. Bazı hücreler kendilerini yenileyebilirler ve farklı hücre tiplerine dönüşebilir niteliktedirler.


Detayı Göster

Secret

Cilt yüzeyini sıkılaştırarak kolajen üretimini tetikler ve elastik özellikleri artırarak yüzde sıkılaştırıcı bir etki yaratır. Kadifemsi pürüzsüz bir cilt için gözenekleri sıkılaştırır, kılcal damarları yok eder ve lekeleri giderir.


Detayı Göster

Plexr

Plazma enerjisi ile çalışan plexr yöntemi, kozmetik işlemlerden korkanlar için göz çevresi, leke, akne ve yara izlerini gençleştirmeye yönelik bir tedavidir.


Detayı Göster

Dermal Dolgu

Yüzde oluşan hafif- orta dereceli kırışıklıkların ve derinleşen çizgilerin giderilmesini sağlayan dermal dolgu, yüzün kaybettiği hacmin ve genç görünüşün kazanılmasında oldukça etkilidir. Dermal dolgu vasıtası ile yüz yumuşatılarak eski hacmine kavuşturul


Detayı Göster
Dr. Nevzat Güler
https://www.drnevzatguler.com