Daha Pürüzsüz Sıkı Bir Cilt
Secret Altın İğnenin tamamen doğal bir yenilenme, toparlanma ve sıkılaşma etkisi hızla farkedilir. Yıllar içerisinde kollajen azalmasına ve yer çekimi etkisine bağlı olarak aşağı doğru sarkan cilt, yeni kollajen üretimine paralel hızla volüm kazanarak genç bir görünüme kavuşur. En önemli özelliği tek bir seansta dahi ciltte total bakım yaparak mükemmel sonuçlar vermesi ve son derece ağrısız bir uygulama olmasıdır.

Secret Altın İğne ile Genç Kalın
Secret Altın İğne, ameliyatsız bir tedavi şeklidir. Cildin alt katmanlarına yüksek frekanslı enerji gönderip cilt altına kontrollü hasar vererek, kesintiye uğramadan vücudun doğal kolajenini ve iyileşme süreçlerini uyarır. Bu sayede cildin daima genç ve parlak kalmasını sağlar. Secret; cilt üzerindeki pek çok sorunu çözümleyebilen etkili bir tedavidir.

Yara, Akne ve Akne Çukurlarına Son
Secret; ciltteki ton farklılıkları, sivilce izlerine bağlı çukurların hafifletilmesi, yara, ameliyat, kesi, yanık izlerinin hafifletilmesi, lekeler ve ince kırışıklıkların tedavisi, cildin genç ve dolgun görünüm alması, genişlemiş gözenek tedavisi, yağlı(sebum) dengelenmesi, cilt sıklaştırma, boyun gıdı sıkılaştırmada, cilt yenilenmesinde kullanılmaktadır.

Fraksiyonel Radyofrekans İğne Terapisi
Yüzdeki elastikiyet kaybı ve yaşlanma ile ortaya çıkan sarkmalarda ameliyatlara mahkumiyet her geçen gün azalmakta. Araştırmalar bu alanda çok hızlı ve başarılı yeni cihazlarla daha genç görünmek isteyen hastalara yeni imkanlar sunmakta.

Dr. Nevzat Güler
https://www.drnevzatguler.com